Quantcast
skip navigation
Home Teams Coaching Staff Fields Contact Us Shop TFC

Boys Teams

Boys Teams

Team Name Age Playing Age Division Coach Team Manager
96 TFCA Alliance Boys U18 U18 Premier Dewan Bader Stacy Sparks
96 TFCA Select Boys U18 U18 Premier Steven Curfman Scott Weiland
96 TFCA CAM/HSFV Navy Boys U18 U18 First Drew Womble Kristyn Kerr
96 TFCA RAL Navy Boys U18 U18 First Greg Curfman Amy Blinson
97 TFCA Alliance Boys U17 U17 Premier Stephen Glass Bill Stingl
97 TFCA Select Boys U17 U17 First Stephen Glass Laura Conrad
97 TFCA CAM Navy Boys U17 U17 First Justin Bryant Jennifer Boyd
97 TFCA CAM Red Boys U17 U17 2nd Justin Bryant Shawn Madden
97 TFCA RAL Navy Boys U17 U17 First Greg Curfman Jan Powell
98 TFCA Alliance Boys U16 U16 First Henry Gutierrez George Zygmuntowicz
98 TFCA Select Boys U16 U16 Premier Oronde Ash Patricia Foote
98 TFCA CAM Navy Boys U16 U16 First Jeff Costa Melea Lemon
98 TFCA CAM Red Boys U16 U16 2nd Jim Mathewson Danielle Labrozzi
98 TFCA HSFV Navy Boys U16 U16 First Bryan Spears Betty Spears
98 TFCA RAL Navy Boys U16 U16 2nd Chris Curfman Edna Hill
99 TFCA Alliance Boys U15 U15 Premier Steven Curfman Rusty Russell
99 TFCA Select Boys U15 U15 Premier Steven Curfman Paul Seiler
99 TFCA CAM Navy Boys U15 U15 First Richard Clark Chris Cassidy
99 TFCA CAM Red Boys U15 U15 2nd Dominique Thenard Aimee Piraino
99 TFCA CAM White Boys U15 U15 2nd Drew Womble Maggie Stein
99 TFCA DCH Navy Boys U15 U15 2nd Gerry O'Donnell Lenore Ball              
99 TFCA HSFV Navy Boys U15 U15 First Doug Frie Doug Frie
99 TFCA RAL Navy Boys U15 U15 2nd Ed Pinon Dave Brown
00 USDA U14 U14 USDA Henry Gutierrez Scott McGuinn
00 TFCA Alliance Boys U14 U14 Premier Oronde Ash Steve Gugenheim
00 TFCA Select Boys U14 U14 Premier Carson White Ann Davies
00 TFCA CAM Navy Boys U14 U14 First Richard Malloy Beth Dickey
00 TFCA CAM Red Boys U14 U14 2nd Dominique Thenard Christine Bendixen
00 TFCA CAM White Boys U14 U14 2nd Kevin Larry Ginny Murnen
00 TFCA HSFV Navy Boys U14 U14 First Rick Clark Lisa Lee
00 TFCA HSFV Red Boys U14 U14 2nd Nick Acosta Carol Spencer
00 TFCA RAL Navy Boys U14 U14 First Chris Curfman Edna Hill
01 TFCA Alliance Boys U13 U13 Open Rich Flaim Stacy Liller
01 TFCA Select Boys U13 U13 Open Hernan Mogollon Brett Gordon
01 TFCA CAM Navy Boys U13 U13 2nd Brian Clarke Nancy Piepho 
01 TFCA CAM Red Boys U13 U13 2nd Regi Lerebours Deborah Wade
01 TFCA CAM White Boys U13 U13 2nd Kevin Larry Elizabeth Ruben
01 TFCA DCH Navy Boys U13 U13 2nd Peter Matischak James Hayden
01 TFCA HSFV Navy Boys U13 U13 Open Tom Borland Dedra Baier*
02 TFCA CAM Navy Boys U12 U13 2nd Bobby Lovelace Beth Roach
02 TFCA CAM Red Boys U12 U12 Open Hernan Mogollon Bill Cazzola
02 TFCA CAM White Boys U12 U12 2nd Michael Nye Amy Clauss
02 TFCA CAM Green Boys U12 U12 2nd Aaron Harcz Grazia Spiga
02 TFCA DCH Navy Boys U12 U12 Open George Tilley Ken Eheman
02 TFCA DCH Red Boys U12 U12 2nd John Mulholland Jennifer DeWitt
02 TFCA HSFV Navy Boys U12 U12 Open Tommy Faulkner Kristen Hughes
02 TFCA HSFV Red Boys U12 U12 2nd Scott Benninghoff Chris Klein
02 TFCA RAL Navy Boys U12 U12 2nd Aaron Harcz Shane Williams
03 TFCA CAM Navy Boys U11 U12 Open Rich Flaim Tracy Anghie
03 TFCA CAM Red Boys U11 U11 Open Geoffrey Ngoran Brad Gentile
03 TFCA CAM White Boys U11 U11 Open Sallieu Bundu Kara Hornada
03 TFCA CAM Green Boys U11 U11 2nd Nate Dunk Kim Paine
03 TFCA CAM Orange Boys U11 U11 2nd Aaron Harcz Jamie Ridout
03 TFCA DCH Navy Boys U11 U11 Open Jared Green Kim Kobes
03 TFCA DCH Red Boys U11 U11 2nd Kofi Kofur Rebecca Dingfelder
03 TFCA HSFV Navy Boys U11 U11 2nd Tommy Faulkner Tom Perry
03 TFCA HSFV Red Boys U11 U11 2nd Jorge Mendiola Tracy Holmes
04 TFCA CAM FAST Classic Navy Boys U10 U11 Open Rich Flaim Tom Brundage
04 TFCA CAM FAST Classic Red Boys U10 U11 2nd Geoffrey Ngoran Kim Lorbacher
04 TFCA CAM FAST Classic White Boys U10 U11 2nd Sallieu Bundu Danielle Labrozzi*
04 TFCA DCH FAST Classic Navy Boys U10 U11 Open Chris Perez Allis Rodelli
04 TFCA DCH FAST Classic Red Boys U10 U11 2nd Tommy Drake Kathy Lauder
04 TFCA HSFV FAST Classic Navy Boys U10 U11 Open Adam Striebel Mary Anne Lang
04 TFCA HSFV FAST Classic Red Boys U10 U10 Spring Jorge Mendiola Michelle Stephens